Wycieczka ministrantów.
W podziękowaniu za służbę przy ołtarzu, ministranci naszej parafii wyjechali na wycieczkę do Centrum Sportu i Rekreacji "Laguna" w Gryfinie. Przy temperaturze O °C na zewnątrz mieli okazję zostać "morsami" w basenie solankowym o temperaturze 32-34 °C.





